Sušické Terciářské chvály

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Sušické Terciářské chvály

Sušické Terciářské chvály jsou tady znovu. Tentokrát se ovšem nesejdeme v klášterním kostele, neboť se v něm restaurují malby. Ale můžete zavítat ve středu 15. května 2024 v 19 h k Matce Boží, tedy do kostela Nanebevzetí Panny Marie, který se teď na čas proměnil na “kapucínskou filiálku”.

Večerem chval bude provázet Martin Hubáček, jenž zastoupí Sušickou kytarovku. A jsme rádi, že se ujme zpěvu i modlitby. Chvály bude možné spojit s vlajkováním a s dalšími aktivitami. Využít můžete také přímluvné modlitby (v sakristii kostela) i svátosti smíření (v Kabátovské kapli vedle kostela). Případným zájemcům o zpověď bude k dispozici br. Petr.

Chvály organizuje Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu v Sušici, které se schází u kapucínského kláštera. Těšíme se na společné setkání.

pl_chvaly_sfrjaro2024